OC, AC, NNW, Assistance i GAP Pomożemy Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy pakiet ubezpieczeń, odpowiadający na wszystkie Twoje potrzeby bez wychodzenia z domu!

Dobre ubezpieczenie to gwarancja bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne a ubezpieczenie samochodu Czym są ubezpieczenia komunikacyjne?

Ubezpieczenia komunikacyjne to przede wszystkim OC i AC, ale także NNW, Assistance oraz GAP. Posiadanie polisy OC jest w Polsce obowiązkowe, natomiast pozostałe usługi są opcjonalne.

OC

Obowiązkowa polisa OC, która chroni Cię przed stratami finansowymi jeśli spowodujesz wypadek samochodowy.

AC

Ubezpieczenie Autocasco to dodatkowe ubezpieczenie Twojego samochodu od szkód, które powstaną z Twojej winy. Warto jednak rozważyć, ponieważ zapewnia szereg korzyści.

NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) pozwala zabezpieczyć siebie i bliskich w przypadku kolizji drogowych i wypadków komunikacyjnych.

Assistance

Assistance zabezpieczy Cię na wypadek niespodziewanych sytuacji na drodze, np. wypadku, awarii, uszkodzenia czy kradzieży. To dodatkowy pakiet, który przyda się w chwili, gdy zawiedzie auto.

GAP

Ubezpieczenie GAP to ubezpieczenie od straty całkowitej, czyli utraty auta. Zapewnia bezpieczeństwo finansowe gdy tradycyjne ubezpieczenia nie wystarczą.

Wybierz najlepsze ubezpieczenie

Pomożemy Ci dobrać ubezpieczenie OC idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, z AC, NNW i pakietem Assistance. W najniższej cenie.

Napisz do nas

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoim ubezpieczeniu

880 219 218

Jaka jest rola doradcy ubezpieczeniowego w doborze ubezpieczenia komunikacyjnego?

Kim jest doradca ubezpieczeniowy?

Doradca ubezpieczeniowy to osoba, która ma obowiązek znać wszystkie polisy, które oferuje. Niewiele osób o tym wie, jednak aby uzyskać licencję na sprzedaż ubezpieczeń konieczne jest zdanie egzaminu wstępnego (a zatem udowodnienie, że posiada się niezbędną wiedzę). Aby firmy ubezpieczeniowe miały pewność, że doradca jest na bieżąco z wprowadzanymi w ofercie zmianami, niezbędne jest cykliczne, coroczne powtarzanie egzaminów. Niezdany egzamin oznacza w praktyce utratę prawa do oferowania usługi danego ubezpieczyciela.

Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim masz pewność, że osoba, z którą rozmawiasz naprawdę zna aktualne oferty i jest w stanie pomóc dobrać tę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Oznacza to nie tylko, że weźmie pod uwagę usługi, których potrzebujesz (i podpowie z czego możesz zrezygnować), ale również budżet, którym dysponujesz.

Czy warto zapytać doradcę, czy lepiej polegać na kalkulatorze OC / AC?

Kalkulator OC / AC wyliczy wprawdzie szacunkowe kwoty ubezpieczeń, ale jest na tyle dobry, na ile akuratne są systemy i algorytmy, na których się opiera. Kalkulator nie podpowie Ci które ubezpieczenie będzie najbardziej opłacalne ani nie podsumuje korzyści, będziesz to musiał zrobić sam. Doradca natomiast uwzględni Twoje preferencje i - bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu - pomoże Ci podjąć decyzję zawężając grono potencjalnych ofert do tych, które będą dla Ciebie najlepsze. Dzięki temu otrzymujesz spersonalizowane wsparcie, zamiast cyfr i wyliczeń, które samodzielnie musisz zweryfikować.

Zaufaj nam i Ty Napisz do nas i ubezpiecz swój samochód

  Zapytaj o ubezpieczenia

  Proszę o kontakt mailowy

  Proszę o kontakt telefoniczny

  Chcę przedłużyć obecną polisę

  Data końca polisy:

  Chcę zadać dodatkowe pytanie

  Treść wiadomości:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest firma DMGS Łukasz Kuzmowicz z siedzibą w Warszawie (01-947) przy ul. Doryckiej 5/162, NIP: 118-168-70-23, REGON: 142262320. Twoje dane osobowe (imię oraz adres mailowy) będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i nie będą gromadzone w żadnym systemie informatycznym, a jedynie na skrzynce pocztowej. W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich zmiany oraz żądania usunięcia lub zaprzestania przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki Prywatności

  Nasi Partnerzy  

  Slider